e-mail:


hasło:Zarejestruj się
Zapomniałem hasłaWczytywanie...   
   


   Niższe koszty badania
   Zbieranie danych przez Internet jest tańsze, eliminuje wiele ogniw występujących w tradycyjnych badaniach. Dzięki wydajnej platformie IT, robimy to taniej od innych.

   Multimedialny charakter 
   Prezentacja tekstu, obrazu, filmów i dźwięku nigdy nie była łatwiejsza niż teraz. Reklamy w każdej postaci, mogą zostać przetestowane w elektronicznym kwestionariuszu.  

   Bezpośrednie dotarcie do informacji
   Nasz panel umożliwia zaawansowany dobór respondentów wg bardzo szczegółowych kryteriów. 

   Badanie nie jest zaskoczeniem 
   Inetpanel.pl obejmuje około 20 tysięcy osób, liczba ta stale się powiększa. Wszystkie osoby zarejestrowały się w naszym panelu chcąc w nim uczestniczyć. Wiedzą oni i oczekują, że będziemy wysyłali do nich zaproszenia do wzięcia udziału w badaniu.

   Dostępność ankiety 24/7
   Ankiety są dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Respondenci udzielają odpowiedzi w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. Poświęcają więc na wypełnianie ankiety tyle czasu, ile potrzebują.

   Komfort respondentów
   Do wzięcia udziału w badaniu respondentów zachęca również szansa otrzymania atrakcyjnych nagród. Respondenci mogą w każdej chwili skontaktować się z naszą firmą. 

   Zbuduj własny panel
   Budujemy i zarządzamy panelami klienckimi dla kilkunastu firmi. Przykładem mogą być panele czytelnicze, panele wewnętrzne (obejmujące zatrudnionych pracowników), panele mieszkańców miast czy też panel klientów wybranej sieci hipermarketów. Zapraszamy klientów zainteresowanych zbudowaniem własnego panelu.

     

  Badania dotyczące zachowań 27.10.2017
  Badania zostały zakończone
  więcej »
  Badanie dotyczące mieszkań 18.10.2017
  Badanie zostało zakończone
  więcej »
  Badania dotyczące postaw społecznych 24.09.2017
  Badanie zostało zakończone
  więcej »
  Badanie dotyczące usług elektroniczncyh  14.09.2017
  Badanie zostało zakończone
  więcej »


  Chcesz być powiadamiany o nowych badaniach oraz innych nowościach w InetPanel?
  Zostaw nam swój email.  Copyright © 2005-2013
  Indicator Sp. z o.o.
                      

  Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.